למי המרפאה מיועדת

במרפאה אנו מקבלים לייעוץ וחוות דעת בעיקר בנושא לחץ דם אך גם בתחומים משיקים כמו גורמי סיכון נוספים (דוגמת סוכרת, הפרעה בשומני הדם – כולסטרול וכיו"ב) ורפואה פנימית. כמו כן ניתן ייעוץ בתחומי התמחות ייחודיים למרפאה שלנו – הפרעות בבקרת לחץ דם, התעלפויות, לחץ דם תנודתי, ועוד.

 

הסדרי תשלום

זוהי מרפאה פרטית הפתוחה לכל מי שפונה. חברי כל קופות החולים להם יש ביטוח משלים (כללית מושלם, מכבי מגן, לאומית משלים כסף / זהב, מאוחדת, מאוחדת שיא) או ביטוח פרטי – זכאים להחזר על פי ההסדר שלהם עם הגורם המבטח.

 

ימי קבלה וכתובות המרפאות

המרפאה פועלת פעמיים בשבוע, בימי שני ורביעי, בשעות אחר הצהרים, 

המרפאה עברה למשכנה החדש:

 

מגדלי הצעירים, מנחם בגין 158 תל אביב (קומה 4 חדר 408) 

 

המיקום - מול תחנת הרכבת תל אביב-מרכז (סבידור), תחנת הרכבת הקלה (הקו האדום, ובעתיד גם הקו הסגול) וקווי אוטובוס רבים. מומלץ להשתמש בתחבורה הציבורית.

בבניין - חניון עם מעלית ישירה למרפאה.

קישור להנחיות הגעה בוויז: https://waze.com/ul/hsv8wxb18w

 

הוראות הגעה:

לבאים מנתיבי איילון דרוםלכיוון צפון:

יש לפנות ימינה במחלף ארלוזורוב ומיד ימינה לרחוב אריאל שרון, ובצומת ערבי נחל - ימינה לכיוון תל אביב.  בצומת הראשונה (פרשת דרכים – ארלוזורוב) יש לפנות שמאלה לדרך מנחם בגין ולאחר הצומת לפנות מיד ימינה ללולאה למעבר התת קרקעי ושוב ימינה לחניון מגדלי הצעירים, שם יש לרדת מפלס אחד, לפנות שמאלה ומיד שמאלה לחניון הציבורי (בתשלום)

 

לבאים מנתיבי איילון צפון לכיוון דרום:

יש לצאת במחלף השלום ימינה, ומייד לאחר קניון עזריאלי - ימינה לדרך מנחם בגין. להמשיך ישר (ולהקפיד למזלג עם דרך נמיר להיצמד לימין) ולהגיע לדרך מנחם בגין מספר 158, מיד לאחר מגדל "רסיטל" לפנת ימינה ולרדת למעבר התת קרקעי, שם לפנות שמאל ושוב שמאלה לחניון מגדלי הצעירים (יש שילוט) שם יש לרדת מפלס אחד, לפנות שמאלה ומיד שמאלה לחניון הציבורי (בתשלום).

 

לבאים מרחוב ארלוזורוב בתל אביב לכיוון גבעתיים:

יש לפנות ימינה בדרך מנחם בגין, ומיד ימינה ללולאה למעבר התת קרקעי ושוב ימינה לחניון מגדלי הצעירים, שם יש לרדת מפלס אחד, לפנות שמאלה ומיד שמאלה לחניון הציבורי (בתשלום).

 

לבאים מרחוב שאול המלך / הקריה בתל אביב לכיוון רמת גן:

יש לפנות להמשיך מזרחה בדרך מנחם בגין, ובמספר 158, מיד לאחר מגדל "רסיטל" לפנת ימינה ולרדת למעבר התת קרקעי, שם לפנות שמאל ושוב שמאלה לחניון מגדלי הצעירים (יש שילוט) שם יש לרדת מפלס אחד, לפנות שמאלה ומיד שמאלה לחניון הציבורי (בתשלום).

 

לבאים מרחוב ערבי נחל בגבעתיים לכיוון תל אביב:

בצומת פרשת דרכים – ארלוזורוב יש לפנות שמאלה לדרך מנחם בגין ולאחר הצומת לפנות מיד ימינה ללולאה למעבר התת קרקעי ושוב ימינה לחניון מגדלי הצעירים, שם יש לרדת מפלס אחד, לפנות שמאלה ומיד שמאלה לחניון הציבורי (בתשלום). 

 

קביעת תור

ניתן לקבוע תור באופן מקוון ומידי או לחילופין להתקשר למספר 03-6091097 ומזכירת המרפאה תסייע לכם בקביעת תור במועד שנוח לכם

לחץ כאן לקביעת תור